2000 yılından bu yana çeşitli sektörlerde mühendislik, müşavirlik ve taahhüt konusunda edinmiş olduğumuz tecrübeleri daha ileri safhalara ve sektöre hizmet etmek amacı ile 2013 yılında Getkon Endüstriyel Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adı altında firmamızı kurduk. Akaryakıt depolama tesisleri başta olmak üzere endüstriyel tesislerin mühendisliği, danışmanlığı ve müteahhitliği konularında uzmanlaşmış, imalat sektöründe birçok ürünün tasarımında ve üretiminde bulunmuş tecrübeli mühendislik kadromuz ile sizlere projelerinizde çözüm ortağınız olmayı hedefliyoruz. GETKON kısaca;

 

  • Müşterinin düşüncelerine öncelik tanıyan ve müşteri odaklı,
  • Zamanında ve kaliteli hizmet veren,
  • Esnek ve duyarlı yapısı ile,
  • Pozitif düşünen ve öngörülü bir kurumdur.


GETKON, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemine göre çalışmalarını sürdürmekte olup, entegre bir kalite yönetim sistemi şemsiyesi altında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sanayi devrimi ile birlikte insan yaşamı için endüstriyel tesislerin yeri çok fazla önem kazanmıştır. Endüstriyel tesisler bir çok ülkenin ekonomi kaynağı ve bir çok ailenin de geçim kaynağı olmuştur. Endüstriyel tesislerin kurulumunu anahtar teslim tesis olarak gerçekleştiren ve tesis bittiğinde getkon endüstriyel farkını ortaya çıkartan müesesemiz sizin bu sektördeki ihtiyaçlarınızı hizmete sunmaktadır. Getkon endüstriyel tesislerin kurulumunda, endüstriyel tesislerin yapımında ve yine endüstriyel tesislerin bakımında sizlere sunduğu hizmeti yıllardır sektördeki tecrübesi ve deneyimden aldığı özgüven ile sunmaktadır. Getkon endüstriyel, endüstriyel tesis çalışmalarında verdiği hizmetlerin sayısızca referansa dayandırarak iş tecrübesini endüstriyel tesisler bakımından genişletmiş bulunmaktadır. Getkon endüstriyel endüstriyel tesislerin kurulumunda, endüstriyel tesislerin anahtar teslim projelerinde, endüstriyel tesislerde, endüstriyel tesiste, endüstriyel tesislerin bakımında ve endüstriyel tesislerin onarımında hizmet vermektedir.