MİSYON

Getkon Endüstriyel olarak kalite bilinci, takım anlayışı ve sürekli gelişime açık dinamik yapımızla, çevre koruma ve yenilenebilir enerji konularında son teknolojiye uygun, müşteri beklentilerini karşılayan, hatta müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunmaktır.

VİZYON

Çevre koruma ve yenilenebilir enerji konularında en son teknolojileri takip edip, müşteri, çalışan, paydaş ve işbirliği yaptığı diğer tüm kuruluşların memnuniyetini hedefleyerek sunduğu ekonomik çözümlerle, yurt içinde olduğu gibi, yurt dışında da yüklenici ve tedarikçi olarak lider bir firma olmaktır.

 

Getkon Endüstriyel çelik konstrüksiyon işlerinde sektöründen gelmiş olan ve sağlam referanslarından dolayı kazandığı tecrübüyle çelik konstrüksiyon hizmetlerini size sunmaktadır. Gekton Endüstriyel çelik konstrüksiyon işleri Getkon Endüstriyelin bütün hizmetleri gibi çelik konstrüksiyon hizmetide kaliteli güler yüzlü ve farklıdır. Farkı yaratın ki farklı kalın çelik konstrüksiyon işleri getkon endüstriyel asıl çalışma alanıdır ve bu çelik konstrüksiyon alanında yıllardır tecrübe ile çalışarak çelik konstrüksiyon alanında bir çok referansa sahip olmuştur. sizde çelik konstrüksiyon alanında hizmet almak istiyorsanız işte getkon tam size göre çelik konstrüksiyon hizmetlerinin en kalitelisini sunan getkon endüstriyel den sizde çok fazlasıyla memnun kalıcaksınız. Kaliteli çelik konstrüksiyon hizmetlerimiz sayesinde yapılarınızla farkı yaratacaksınız. biz farklıyız kaliteliyiz özellikle çelik konstrüksiyon işlerinde de baya iddaalıyız sizde farklı olan çelik konstrüksiyon  hizmeti veren firmamız getkon endüstriyel ile çalışın farkı yakalayın farklı yakalayın ki çelik konstrüksiyon yaptırdığınız yapılarınız da farklı olsun. Güler yüzlü kaliteli hizmet ile çelik konstrüksiyon ve çelik konstüksiyon işleri yapan firmamızla iletişime geçmek için İletişim sayfasında bilgilerden çelik konstrüksiyon  hakkında bilgilerinizi bize iletebilirsiniz.